TAPETY - nowoczesny wystrój

Chcąc zmienić wystrój pokoju dziecka, sypialni lub salonu, nie trzeba zbyt dużo wystarczy wypróbować nasze unikalne wzory tapet, które sprawdzą się do wnętrz urządzonych w stylu skandynawski, inne natomiast to ponadczasowe tapety do współczesnych aranżacji. Polecamy zapoznać się z ręcznie malowanymi elementami to dzięki nim nasze tapety dla dzieci tworzą jedyne i niepowtarzalne wzory na ścianach.

Modne TAPETY na ścianę dla dzieci

Tapety na ścianę do pokoju dziecięcego

Każdy rodzic chce aby jego pociecha dorastała w przytulnej przestrzeni. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy tapety na ścianę dla dzieci i młodzieży. Delikatne kolory ręcznie malowane wzory potrafią sprawić, że pokój dziecka staje się baśniową opowieścią z najskrytszych marzeń. Malowane misie i sarenki na ścianie z otaczającym lasem i roślinnością sprawi, że dziecko poznaje świat od najmłodszych lat. Leśne zwierzęta tapeta to hit sprzedaży na naszym sklepie. Sprawdź już dziś sam!

Modne tapety dla dziewczynek

Ścienne tapety do pokoju dziewczynki z elementami delikatnego różu oraz dodatków kwiatowych wprowadzają przytulną atmosferę, w której dziecko rozwija się na co dzień. Motywy z tańczącymi baletnicami lub myszkami przeniosą twoją córkę do baśniowego świata. Ulubione kwiaty zbierane na łącę oraz łapanie motylków można przenieść do swojego codziennego pokoju. 

Tapety z samochodami do pokoju chłopca

Tapety dla chłopców to ciemniejsze kolory, pojazdy zamiłowanie do podniebnego świata samolotów i kosmosu. Samoloty w stylu retro pobudzą wyobraźnię podczas zabawy z rodzicami. Dinozaury na ścianach to możliwość przeniesienia się do pradawnych dzikich czasów, które panowały na naszej planecie. T-Rex na ścianie razem z innymi dinozaurami na tapecie to nowość w naszej odsłonie. Wszystkie elementy tapet są tworzone ręcznie, malowane przez polskich ilustratorów z wielką pasją i zaangażowaniem. Młodzieżowe tapety posiadają elementy geometryczne, stare mapy świata i oceanów w stylu retro, które znakomicie odnajdą się w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach.

Select your currency